Відео до уроків ЗВ


"Полігон" - перший випуск  

В програмі: Штурмова гвинтівка та кулемет Форт 224, Перша медична допомога, Заграда Z-1, Краз Шрек

"Полігон" - другий випуск

В програмі:  Форт 14 ТП, БТР 3е1у, окоп для стрільби лежачи, психологічна підготовка до роботи в колективі.
В програмі:  Форт 221 та Форт 224, Корсар МЗС 4-1, Козак, Хімзахист
В програмі:  Тепловізорний приціл, перша медична самодопомога в бою, літак Ан72
В програмі: Краз "Когуар", пістолет Форт 14ТП, український БТР 3Є
В програмі: Форт 221 та Форт 224, натільна броня, випробовування Краз Шрек

інструктор стрілецької академії Олександр Мілюков провів інструктаж із використання зброї, яка на сьогоднішній день є найпоширенішою у військах – автомат Калашникова.
інструктор стрілецької академії Олександр Мілюков розповів та показав основи загальної фізичної підготовки для майбутніх бійців.
інструктор Стрілецької академії Олександр Мілюков розповів про те, як накладати джгути та перев'язочні пакети різного виробництва.
інструктор стрілецької академії Олександр Мілюков розповість про чотири основних вимоги безпеки при поводженні зі зброєю.
інструктор Стрілецької академії Олександр Мілюков розповів про основи надання першої медичної допомоги.
інструктор стрілецької академії Олександр Мілюков продовжує розповідати та показувати основи загальної фізичної підготовки для майбутніх бійців.
інструктор Стрілецької академії Олександр Мілюков розповів про те, з чого має складатися екіпіровка та спорядження солдата.
У цій програмі інструктор Стрілецької академії Олександр Мілюков розповідає про особливості індивідуального захисту та допоміжні елементи екіпірування.
інструктор стрілецької академії Олександр Мілюков розповів та показав позиції готовності зі зброєю.
інструктор Стрілецької академії Олександр Мілюков провів екзамен для ведучого Телеканалу новин "24" Вадима Колодійчука, аби перевірити які навички були здобуті протягом курсу навчання.

Випуск 1. Артилерійський обстріл

У першій програмі циклу експерти розкажуть, що робити, якщо ви потрапили під артилерійський удар - на вулиці, на роботі, в автомобілі, вдома
2-ий випуск програми про виживання присвячений медицині. Найчастіше люди помирають не від поранень, а від втрати крові.Тому знаючи, приміром, як правильно накладати джгут, можна врятувати комусь життя.
3-ій випуск програми про виживання присвячений так званому "тривожному" (або "аварійному") рюкзаку.
У 4-му випуску програми "Знати, щоб вижити" мова йтиме про першу медичну допомогу. Ви дізнаєтеся, які є види пов'язок. Які з них найдієвіші для зупинки кровотечі. Які основні правила їхнього накладання.
У 2-ій частині 4 випуску програми "Знати, щоб вижити" мова йде про нестандартні види пов'язок і методи зупинки кровотечі.
А ви знали, що зупинене серце можна "запустити" ударом кулака в груди? Як відрізнити клінічну смерть від біологічної? Скільки часу у вас є, щоб врятувати людину, яка не дихає? Як правильно робити закритий масаж серця і штучну вентиляцію легень? Про це та інше дізнаєтеся у 5-му випуску програми "Знати, щоб вижити. Реанімація"

Випуск 6. Евакуація при пожежі

6-ий випуск програми "Знати, щоб вижити". У ньому ви дізнаєтесь: Що робити, коли у вашому помешканні виникла пожежа. Які основні правила евакуації. Як бути, коли ви не можете вийти через двері або спуститися по драбині. Якими підручними засобами можна скористуватися, якщо ви надумали стрибати з вікна.
Як урятувати свого бойового товариша, якщо ви опинилися під обстрілом? Насправді існує багато способів, як це зробити – за руки, за ноги, на спині та навіть на автоматному ремені. А що робити, якщо ваш друг непритомний або в нього ушкоджений хребет?
У 8-му випуску програми «Знати, щоб вижити» спеціаліст із виживання Олександр Бондаренко розкаже про зброю. Ні. Швидше не про зброю, а про те, чим можна захистити себе у такий складний час. Ви дізнаєтеся про переваги та недоліки таких знарядь самооборони.

Випуск 9. Захоплення заручників

У 9-му випуску програми "Знати,щоб вижити" інструктор із тактичної підготовки спеціалістів фізичного захисту Олександр Гончаренко розповість, як поводитись заручникам, щоб врятуватись.
У 10-му випуску програми від майстра ножового бою Руслана Гончара ви дізнаєтеся про наступне: які є види ножів; який ніж обрати для себе; як ним користуватися; в яких випадках варто використовувати ніж для самооборони, а в яких він навпаки може вам нашкодити; що вам «світить» за володіння, носіння та користування ножем.
У 11-му випуску програми «Знати, щоб вижити» від воєнного інструктора Романа Ларченка ви дізнаєтеся про те, як користуватися пістолетом, а також основні правила поводження з вогнепальною зброєю.
У 12-му випуску програми "Знати, щоб вижити" мова йтиме про те, як захисти себе за допомогою рушниці. Ви дізнаєтеся про: особливості гладкоствольної зброї; як нею користуватися; її переваги й недоліки; у яких випадках рушницю можна використовувати для самооборони; як отримати дозвіл на володіння й користування рушницею.

Медсанбат: підтримка тилу. Безпечна поведінка при обстрлі


Тренинг проекта "Медсанбат" в Запорожье



Правила та принципи холостих тренувань

Стрільба з коліна


Як врятувати життя - перша допомога. AV-Pharma.

Накладання бандажу на голову

Тренінг з використання Турнікету "ПІТОН 3"

Основи самозахисту

Бойова стійка

Немає коментарів:

Дописати коментар